Facebook sayfamızı ve diğer tüm sosyal ağlardaki hesaplarımızı takip ederek soruların cevaplarından anında haberdar olabilirsiniz.
404 File Not Found

404
File Not Found

褦ȤڡϸĤޤǤ

Υ顼ϡꤷڡĤʤäȤ̣ޤ

ʲΤ褦ʸͤޤ

  • 褦Ȥե뤬¸ߤʤʥեֲսäƤˡ
  • URLɥ쥹ְäƤ롣
Çözemediğim Sorular - Hakkında

Üniversiteye hazırlanan öğrencilere yönelik bir proje olan Çözemediğim Sorular, 23 Ocak 2014 tarihinde öğrencilerin kullanımına sunulmuştur.

Klasik bir soru-cevap mantığı ile çalışan sistem, tamamen öğrencilerden gelen YGS ve LYS sorularının doğru çözümünü bulmayı amaçlamaktadır. Öğrencilerin daha az zaman kaybederek, eğlenceli bir şekilde doğru cevabı bulmalarını ve zor veya kolay soruları internet ortamında arkadaşlarıyla paylaşmalarını baz alarak tasarlanmıştır.

Örneğin, herhangi bir öğrenci sadece hafta sonları dershaneye gidiyor ve dershaneden aldığı bir konu tarama testinden 2 soruyu çözemediğini varsayalım. Öğrenci, bu 2 sorunun resmini çekerek, sorularını resimleriyle birlikte Çözemediğim Sorular'a yükleyip hafta sonuna yaklaşmadan emin olun doğru cevabını bulacaktır.

Siz de aramıza katılarak sorularınızı sorabilir ve sorularınıza doğru cevaplar bulabilir veya doğru cevap bekleyen soruları cevaplayabilirsiniz. Hemen şimdi üye olmaya ne dersiniz?

Şaban AKTAŞ · Facebook · Twitter · Çözemediğim Sorular

Daha fazla soru incelemek için çözülmüş soruları gözden geçirebilir veya istediğiniz soruyu arayabilirsiniz.
Tüm Sorular Soru Ara